Pojištění

Logistická služba ikona

Jak pojištění funguje?

Přeprava zboží je složitý proces. V jeho průběhu se může vyskytnout řada obtíží. Běžné pojištění CMR však navzdory tradovanému přesvědčení zdaleka nepokrývá všechna majetková rizika.

Odpovědnost dopravce a zasílatele je omezená podle úmluvy CMR, která stanoví odpovědnost za úplnou či částečnou ztrátu nebo poškození zásilky od jejího převzetí do předání oprávněnému příjemci. Protokolem č. 1 z roku 1978 byla hranice odpovědnosti stanovena ve výši 8,33 SDR (tj. ZPČ = zvláštní práva čerpání, jednotka stanovená Mezinárodním měnovým fondem) za 1 kg chybějící váhy.

Kurz SDR stanoví MMF, aktuální sazby naleznete např. na stránkách ČNB.

Proto jsme se rozhodli nabídnout a zajistit našim zákazníkům připojištění zásilek až do 100% hodnoty zboží. Tato služba Vám umožní v klidu se věnovat Vaší práci a zbaví Vás starostí o stav zboží, zejména v případech, kdy zboží má vysokou hodnotu.

Na Vaše přání připojistíme zásilku na její skutečnou hodnotu na všechna rizika (poškození, zničení, ztráta) po celou dobu přepravy od jejího naložení do našeho vozu až do jejího předání příjemci.

Připojištění musí být sjednáno před započetím přepravy!

Více informací či konkrétní nabídku se dozvíte u našich disponentů.

+420 313 514 646

info@pvk-logistics.eu

Mám zájem o službu


    Odesláním formuláře nám udělujete souhlas k zpracování Vašich údajů za účelem reakce na Vaši zprávu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Chráněno reCAPTCHA - Ochrana soukromí a Smluvní podmínky