Update: 22.3.2020

Itálie se v sobotu večer rozhodla zavřít veškeré výrobní podniky, které  nejsou důležité pro potravinářský a lékařský průmysl. Dá se řici, že tímto krokem je zavřená Itálie pro mezinárodní dopravu , kterou nabízíme.

Věřím a přeji Italskému národu a vlastně celému světu, aby situaci zvládli a třeba za příští rok bude koronavirus jen špatná vzpomínka.

—————Vážení obchodní partneři,

minulý týden jsme Vás zprávou níže informovali o omezení mezi ĆR a Itálii. Situace je nyní trochu změnila.

Omezení pomalu přidávají další země (Rakousko, Slovensko, Polsko….).

Nutno říci, že řidiči mezinárodní dopravy jsou od pravidel osvobozeni. Tj. přeprava zboží bude dále probíhat, i když zřejmě v omezeném formátu.

Pro aktuální situaci prosím kontakujte naše dispečery.

Děkujeme a těšíme se na lepší časy.

Tým PVK Logistics

 

——————————

Původní článek

Vážení obchodní partneři,

bohužel Vás musíme informovat, že dle nařízení Ministerstva zahraničí (https://www.mzcr.cz/dokumenty/ministerstvo-zdravotnictvi-vydalo-mimoradne-opatreni-tykajici-se-karanteny-obcan_18653_1.html) jsme nuceni omezit služby mezi ČR a Itálii. Všichni občané ČR (tj. i naší řidiči), kteří se vráti z Itálíe, musí do karantény.

Co to znamená: naše služby budeme nabízet dále, nicméně u menších zásilek dojde ke zdržení (zásilky budou jezdit přes Německo). U větších zásilek se budeme snažit spolupracovat se zahraničními partnery, na které se zákaz zatím nevztahuje. Nicméně tito partneři určitě nepokryjou celou potřebu našich klientů

Věříme a doufáme, že celá situace se brzy uklidní a vše se vráti do standardu.